Agro Show 2017

W piękny słoneczny dzień grupa mieszkańców z gminy Osielsko wybrała się na wystawę rolniczą Agro Show 2017 do miejscowości Bednary koło Poznania.

Wystawa mieści się na otwartej przestrzeni o  powierzchni 120 ha, gdzie mogliśmy się zapoznać z oferta 800 wystawców krajowych i zagranicznych. Na wystawie reprezentowano najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą. Zapoznaliśmy się ze wszystkim co jest potrzebne do prowadzenia dobrze prosperującego i przynoszącego dochody gospodarstwa rolnego. Była również okazja aby porozmawiać z fachowcami z różnych dziedzin, aby rozszerzyć swoje horyzonty i nabrać przekonania,  aby  działać efektywniej i  uzyskiwać lepsze wyniki pracy.

Już tradycyjnie w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Gnieźnie aby zwiedzić  tamtejsze zabytki a  głównie Katedrę Gnieźnieńską. 

Był to już nasz kolejny wyjazd na targi, z którego każdy wyniósł coś dla siebie. 

Pełni wrażeń  i zadowolenia z wyjazdu wróciliśmy do swoich domów, mając nadzieję, że w przyszłym roku ponownie tam się  wybierzemy.

Sołtys wsi Niemcz Krystyna Lachowska