Studio piosenki. Kontakt: koberweronika@gmail.com

Zajęcia prowadzi:

Weronika Kober – sopran, edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie fletu poprzecznego oraz śpiewu solowego.
W 2014 roku rozpoczęła studia licencjackie na wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie śpiewu solowego dr hab. Kamili Kułakowskiej w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, które ukończyła w 2018 roku. W tym samym roku rozpoczęła studia magisterskie na tej samej uczelni, które ukończyła z wyróżnieniem w 2020 roku.
Artystka brała czynny udział w licznych kursach wokalnych. Jest laureatką wielu nagród : III miejsce Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. C. Loewe w Szczecinie, III miejsce Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. G. Perottiego w Ueckermünde w Niemczech, Nagroda specjalna w IX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Mławie, wyróżnienie podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamróz, oraz III miejsce w Międzyuczelnianym Polskim Konkursie Duetów Instrumentalnych i Wokalnych. W 2017 roku debiutowała na deskach Opery Nova w Bydgoszczy w operze „Czarodziejski Flet” W. A. Mozarta. Wcieliła się również w rolę Gianetty w operze Napój Miłosny G. Donizettiego. W 2019 roku, jako Hanna, wystąpiła w operze „Straszny Dwór” S. Moniuszko również w Operze Nova w Bydgoszczy.